CZ  EN

Kompletní simulátory

My pro Tebe připravíme závodní stroj.

Usedni, připoutej se
a začni vyhrávat!

RECART simulátor  RTR "Ready To Race"

Ne každý jezdec rozumí konstrukci závodních vozů. Stejně tak ne každý simracer musí rozumět simulátorům. Naše zkušenosti s virtuálním závoděním jsou staré jako simracing sám (sahají zhruba do roku 2000, kdy se začala rozšiřovat první závodní online platforma - simulátor Grand Prix Legends).  Tyto zkušenosti rádi zužitkujeme při stavbě simulátoru "na míru" - tedy dle konkrétních požadavků zákazníka  a s ohledem na jeho rozpočet. 
Pro základní představu jsme připravili tři modelové návrhy zadání / realizace, nicméně fantazii se zde meze nekladou. Sestavy simulátorů lze dovybavit sekvenční nebo H řadící pákou, ruční brzdou, různými typy volantů,  dash panelem, button boxem nebo motion systémy D-BOX, NLR nebo SimXperience.
V případě zájmu nás kontaktuj telefonicky nebo e-mailem, domluvíme si schůzku u nás, kde můžeš vyzkoušet všechny naše produkty a svézt se na simulátoru s motion platformou. Probereme Tvoji představu na základě které vytvoříme nabídku.

Zadání:
1. Tréninkový nástroj pro zimní přípravu motokárového jezdce.
2. Cenově dostupný kvalitní simulátor pro simracing

Realizace:
Cenově dostupná, přesto velmi kvalitní  sestava simulátoru.  Volant TS-XW patří k vrcholu  řady Thrustmaster. Mimořádně vydařený je i věněc volantu Sparco.  Maximální točivý moment zpětné vazby je 6Nm. Pedály nejsou vybaveny tlakovým čidlem, nicméně díky kombinaci pružiny a pryžové vložky simuluje reálný odpor brzdy a lze ji dobře dávkovat. Simulátor je vybaven 43" 4K obrazovkou Samsung.   PC Sestava RECART SL s procesorem Ryzen5,  grafikou RTX2060S, 1TB SSD a 16GB DDR4  zaručuje velmi vysoké detaily ve 4K. 

Vybavení:
RECART PR-50, Stojan na monitor MS-01, volant Thrustmaster TS-XW + pedály T3PA, PC Sestava RECART SL, reproduktory,  držák klávesnice, sedačka Glock polohovatelná.   

78 800,- Kč s DPH
Cena včetně dopravy, montáže u zákazníka, školení a testování.

Náš závodní tým

Testováno na lidech!

Naše výrobky testujeme nejprve sami na sobě. Pomáhá nám to přenášet vlastní zkušenosti do výroby a efektivně zlepšovat každý detail. 

poznej náš tým

kontakt

Máš dotazy? Dej nám vědět!

Telefon: 603 838 464
e-mail: hello@recart-sim.cz

Chceš zůstat v obraze? 
Sleduj nás na sociálních sítích.